Nupreme Liposomal Curcumin 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Nupreme Liposomal Curcumin obsahuje silný extrakt z curcuminu v lipozomální formě s vysokou biologickou dostupností. Kurkuma příznivě ovlivňuje imunitního a trávení.
Skladem na e-shopu
469

Cena za 1 kus: 16 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50127841

Pro zdravou imunitu a dobré trávení. Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je rostlina, která se pěstuje v jihovýchodní Asii. Její kořeny se po staletí využívají v Ajurvédě a v tradiční indické medicíně. Z oddenků se vyrábí sytě žlutý prášek, který obsahuje hlavní biologicky aktivní složku – curcumin. Přípravek Nupreme Liposomal Curcumin obsahuje silný extrakt z curcuminu (kurkuminoidy) v lipozomální formě. Patentovaná struktura přírodních fosfolipidů zajišťuje transport curcuminu na místo určení a chrání jej proti poškození v trávicím traktu. Všechny složky jsou navíc chráněny patentovaným systémem LIPOCELLTECH™, jenž napomáhá dopravit až 95 % aktivních látek přímo do buněk našeho organismu, takže zaručuje maximální vstřebatelnost.

Účinky kurkumy na lidské zdraví:

  • přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • podporuje normální funkci nervového systému
  • napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému
  • příznivě ovlivňuje činnost jater a normální trávení
  • pozitivně ovlivňuje normální funkci dýchacího systému
  • působí jako antioxidant

Proč volit lipozomální aplikaci?

Výhodou lipozomální aplikace je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Účinná látka (například vitamin nebo minerál) je obalená lipidovou (tukovou) membránou a dopravena na místo určení. Ideální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk.


Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně společně s jídlem, zapijte vodou.

Složení

Kurkuminoidy (z extraktu Kurkuminu) 260 mg, LIPOCELLTECH™ - liposomální patentovaná směs 150 mg: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané z non-GMO slunečnice, HPMC kapsle vegan v jedné kapsli.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí.  Vhodný pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.