Nupreme Liposomal Curcumin + Multivitamin 30+30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Nupreme Liposomal Curcumin + Multivitamin podpoří Vaše trávení a zajistí přísun vitaminů a minerálních látek. Patentovaný systémem LIPOCELLTECH zaručuje maximální vstřebatelnost.
Skladem na e-shopu
819

Cena za 1 kus: 14 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50133309

Komplet doplňků stravy, který podpoří Vaše trávení a zajistí přísun vitaminů a minerálních látek. Všechny složky přípravků jsou chráněny patentovaným systémem LIPOCELLTECH™, jenž napomáhá dopravit až 95 % aktivních látek přímo do buněk našeho organismu, takže zaručuje maximální vstřebatelnost.

Nupreme Liposomal Curcumin + Multivitamin

  • Nupreme Liposomal Curcumin 30 kapslí obsahuje mimořádně silný extrakt z kurkumy, která podporuje trávení a dobrou činnosti jater. Kurkuma také příznivě ovlivňuje stav kloubů a působí jako antioxidant.
  • Nupreme Liposomal Multivitamin 30 kapslí obsahuje více než 19 vitamínů, minerálů a stopových prvků vybraných tak, aby maximálně podpořili organizmus v každodenních výzvách. Denní dávka obsahuje například 300 % biotinu, 112 % vitamínu C, 200 % vitamínu D a kyseliny listové. Přípravek je vhodný pro sportovce, při fyzickém oslabení a v období stresu, pro seniory, ale i pro vegany, protože zajišťuje dostatečnou denní potřebu vitamínů B12 a D3.

Dávkování

Liposomal Curcumin: užívejte 1-2 kapsle denně společně s jídlem, zapijte vodou. Multivitamin: užívejte 1x denně 1 kapsli společně s jídlem, zapijte vodou.

Složení

Složení v 1 kapsli: Liposomal Curcumin: Kurkuminoidy (z extraktu kurkuminu), LIPOCELLTECH™ - liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané z non-GMO slunečnice, HPMC kapsle vegan; Multivitamin: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), Vitamín C (kyselina L-askorbová), LIPOCELLTECH™, Vitamíny B3, E, B5, B2, B1, B6, Mangan, Vitamín A, Kyselina listová, Vitamín B7, Molybden, Chrom, Vitamíny K1, K2, Jód, Selen, komplex stopových prvků, Vitamín D3, Vitamín B12, HPMC kapsle vegan.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.