Nurofen pro děti Active 100 mg 12 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: NUROFEN
Nurofen pro děti Active se užívá u bolestí a horečky spojené s nachlazením a chřipkou, bolestí při zánětech středního ucha, bolestí v krku a svalových bolestí.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

125
Dočasně nedostupné

O produktu

50118028

Nurofen pro děti Active se používá ke zmírnění slabé až středně silné bolesti hlavy, zad, zubů, svalů, poúrazové bolesti, ke snížení horečky při chřipce a nachlazení i po očkování. Nurofen pro děti Active  tlumí bolest (při úrazu, zánětu středního ucha…), snižuje horečku a používá se při zánětlivých onemocněních. Tablety se nechávají volně rozpustit na jazyku, není nutné je zapíjet tekutinou. Přípravek je určen pro děti od 6 let s tělesnou hmotností nad 20kg.

Nurofen pro děti Active 100 mg ulevuje od:

  • bolesti zad
  • bolesti zubů
  • bolesti svalů
  • bolesti hlavy či migrény
  • bolesti po operaci
  • bolesti po úrazu (pohmožděniny, vyvrtnutí kotníku)
  • horečky (při chřipce i po očkování)

Dávkování

Děti 6-9 let (20-30 kg tělesné hmotnosti) - první dávka 2 tablety, dále 1-2 tablety (100 mg-200 mg), celková denní dávka až 6 tablet (600 mg). Děti 9-12 let (31-40 kg tělesné hmotnosti) – první dávka 3 tablety, dále 1-3 tablety (100 mg-300 mg), celková denní dávka až 9 tablet (900 mg).  Tablety se rozpouští na jazyku, není nutné je zapíjet tekutinou. Pokud je u dětí a u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Složení

Ibuprofenum 100 mg v jedné tabletě

Pomocnými látkami jsou ethylcelulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa 2910/6, mannitol, aspartam, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, jahodové aroma.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.