Nutrilon Profutura 1 Cesarbiotik 800 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: NUTRILON
Nutrilon Profutura 1 Cesarbiotik je počáteční mléčná výživa v prášku pro kojence od narození do 6 měsíců. Inspirované potřebami dětí narozených císařským řezem.
Skladem na e-shopu
539

Cena za 100 g: 67 Kč

O produktu

50135887

pro miminka narozená císařským řezem
Nutrilon 1 cesarbiotic

Receptura inspirovaná potřebami dětí narozených císařským řezem

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK 1 je počáteční mléko vhodné pro miminka narozená císařským řezem, která nemohou být plně kojena. Receptura je bez palmového oleje.

V praktickém a plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem. Systém otevírání s pojistkou zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu. Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické, plně recyklovatelné.

Vhodné pro kojence od narození do 6 měsíců věku. Počáteční mléčná kojenecká výživa, v prášku, s bakteriemi Bifidobacterium breve.

výživově kompletní receptura

Naše výživově kompletní receptura* vhodná pro děti narozené
císařským řezem

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné a hlavně jedinečné. Chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka a berete do úvahy i to, jak přišlo na svět. Víte, že imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka?

Již 50 let se věnujeme zkoumání výživy v raném věku, abychom porozuměli, jak nejlépe podpořit vývoj dítěte. Inspirováni našimi vědeckými objevy jsme vyvinuli tuto recepturu, která je vhodná pro miminka narozená císařským řezem, která nemohou být plně kojena.

*Jak požadují právní předpisy pro počáteční kojeneckou výživu.
** Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu).

naše výživově kompletní receptura

50 let výzkumu výživy v raném věku

K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory, jedním z nich je i výživa miminka. Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné. Imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka. Neboť způsob porodu má vliv na osídlení střev miminka bakteriemi.

Složení mateřského mléka je inspirací pro naše experty v oblasti vývoje kojenecké a dětské výživy, kteří berou do úvahy také to, jak dítě přišlo na svět.

Potřebujete poradit v otázkách výživy a rodičovství? Chcete se dozvědět, jaké jsou výhody a nevýhody císařského řezu, nebo si přečíst zajímavé články ohledně zdraví a výživy? Naši odborníci v Nutriklubu jsou tu pro vás.

Nutrilon Česká republika, tel.: 800 110 00, www.nutriklub.cz, info@nutriklub.cz

Nutriklub

V praktickém balení pro Vás

Trojitý bezpečnostní pásek

Trojitý bezpečnostní pásek
pro dokonalé uzavření a zachování
čerstvosti mléčného prášku
před prvním otevřením.

Pojistka na víčku

Pojistka na víčku chrání
obsah před vysypáním
a kontaminací.

Speciální místo pro odměrku

Speciální místo pro odměrku,
aby nebyla v kontaktu
s mléčným práškem.

Místo pro zarovnání odměrky

Místo pro
zarovnání odměrky.


převařte vodu

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.

dávkujte pomocí odměrky

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.

promíchejte

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

ověřte teplotu

Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.


Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra.
Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

dávkování

100 ml Nutrilon Profutura CESARBIOTIKTM 1 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 277 kJ (66 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.


Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.


Důležité upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon® Profutura® CESARBIOTIK™ 1 počáteční mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určen pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být plně kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Potravina pro zvláštní výživu. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, CZ

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.