Výživa pro malé děti

Nutrilon Profutura 3 Duobiotik 800 g

Značka: NUTRILON
Produktová řada: Profutura
5.0

Nutrilon Profutura 3 Duobiotik je mléčná výživa pro malé děti od 1 roku. Obsahuje směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku inspirovanou mateřským mlékem.

Velikost balení
499
Ušetříte 17%

Původní cena:  599 Kč  ·  sleva 100 Kč

Cena za 100 g: 62,38 Kč

Nejnižší cena před slevou: 599 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Nutrilon Profutura 3 Duobiotik 800 g

50134347

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK
Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK

To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku

Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 je jedinečné batolecí mléko s krémovou chutí pro podporu imunitního systému* Vašeho miminka. Receptura je bez palmového oleje a je přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám Vašeho miminka, pokud již nemůže být kojeno.

V novém plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem. Nový systém otevírání s pojistkou zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu.

Vhodné pro kojence od ukončeného 12. měsíce.

Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK benefity

Naše nejpokročilejší receptura bez palmového oleje

Receptura obsahuje látky důležité pro vaše miminko – oligosacharid mateřského mléka 2'FL,  a dále HMO 3'GL1 a prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Obsahuje živiny na podporu imunitního systému – vitamíny C a D*. Navíc v něm najdeme také omega 3 a vápník**.

Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Podporujeme vás v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. ** Vápník je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí. 1 HMO (oligosacharid mateřského mléka) 3'GL (3´galaktosyllaktóza) pochází z našeho unikátního procesu. 2’FL (2fukosyllaktóza)

nejpokročilejší receptura bez palmového oleje


Inspirováno výzkumem výživy v raném věku

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK podpora imunity

PODPORA IMUNITY

Vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK mléčný tuk

MLÉČNÝ TUK

Vysoce kvalitní mléčný tuk dodává mléku plnou lahodnou chuť

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK oligosacharidy

OLIGOSACHARIDY

Oligosacharid mateřského mléka 2'FL, HMO 3'GL1 a prebiotika GOS/FOS

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK růst kostí

RŮST KOSTÍ

Vápník je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí


Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK

To nejlepší z přírody

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka.

Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zlepšit kojeneckou a batolecí výživu. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody.

Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické

  • Balení je šetrné k přírodě, plně recyklovatelné.
  • Při výrobě obalu používáme až o 50 % méně plastu (v porovnání s předchozím balením).
  • Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

Nová praktická dóza přináší vyšší komfort

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti mléčného prášku před prvním otevřením.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Místo pro zarovnání odměrky.


Návod na přípravu

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.


Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), bezvodý mlécný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citronan draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2´fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid cholinu,  emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinečnatý, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina  pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.Důležité upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od 1 roku věku. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka.
Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.