Nutrilon Piškotová kaše se 7 druhy obilovin 225 g

Ostatní příkrmy

Značka: NUTRILON
Obilno-mléčná kaše pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Nutrilon Piškotová kaše se 7 druhy obilovin je ochucena drcenými máslovými piškoty a má hrubší strukturu s kousky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 100 g: 44 Kč

O produktu

50122047

Obilno-mléčná kaše pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Nutrilon Piškotová kaše se 7 druhy obilovin 225 g je ochucena drcenými máslovými piškoty a má hrubší strukturu s kousky, které pomáhají stimulovat dásně a podporují rozvoj kousání. Díky kvalitním obilovinám přirozeným zdrojem energie a bílkovin pro Vaše děťátko. Je tak skvělou volbou pro lahodnou snídani nebo večeři. Navíc obsahuje důležité vitamíny A**, C a D** přispívající k normální funkci imunitního systému. Neobsahuje přidaný cukr*.

Prémiová řada kaší Nutrilon

Kaše Nutrilon jsou vyrobených výhradně z vysoce kvalitních surovin doplněné prebiotiky GOS/FOS. Jejich výroba i složení se řídí nejpřísnějšími požadavky legislativy na kojeneckou a dětskou výživu. Vyberte si z více druhů kaší, podle věku a chuti Vašeho miminka. Doporučujeme začít s rýžovými kašemi, které mají jemnou chuť, neobsahují lepek a děti je dobře přijímají. Postupně zařazujte varianty s hrubší texturou, které podporují žvýkání. Tím umožníte dítěti cvičit si svaly, které bude potřebovat při mluvení.

Hlavní vlastnosti:

 • obilno-mléčná kaše
 • od ukončeného 8. měsíce
 • s probiotiky GOS/FOS
 • bez přidaného cukru*
 • zdroj vlákniny
 • lahodná chuť

Složení

Obilné mouky 30,3 % (pšenice - celozrnná 26,7 %, špalda - celozrnná 0,6 %, pohanka, rýže 0,6 %, jáhly - celozrnné 0,6 %, žito - celozrnné 0,6 %, oves - celozrnný 0,6 %),  sušené odtučněné mléko 28,5 %, drcené máslové piškoty [pšeničná mouka, máslo (z mléka), sušené odtučněné mléko, kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný), regulátor kyselosti (kyselina citrónová)] 15 %,  rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), emulgátor (sojový lecitin), demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 4,7 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), fruktooligosacharidy 0,37 %, maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Baleno v ochranné atmosféře. Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Použití

 • Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka.
 • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
 • Do talíře nebo misky nalijte 160 ml vody.
 • Přidejte 4-5 polévkových lžic prášku (celkem 40 g) a důkladně zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Použijte vždy jen suchou lžíci.
 • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
 • Kaši podávejte jen čerstvou a připravujte ji vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte a zlikvidujte ji.
 • Obal vždy po každém použití pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě v pokojové teplotě (ne v chladničce, max. 25 °C). Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Upozornění

Obilno-mléčná kaše v prášku určená pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

*Obsahují přirozeně se vyskytující cukry. **Dle požadavků legislativy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.