Nutrilon První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g

Ostatní příkrmy

Značka: NUTRILON
Obilno-mléčná kaše pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Nutrilon První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g neobsahuje lepek a je vhodná pro období zavádění prvních příkrmů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 100 g: 44 Kč

O produktu

50122049

Obilno-mléčná kaše pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Nutrilon První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g neobsahuje lepek a je vhodná pro období zavádění prvních příkrmů. Její textura je uzpůsobena věku dítěte a usnadňuje postupný přechod na pevnou stravu. Navíc výborně chutná a neobsahuje přidaný cukr*.

Hlavní vlastnosti:

  • pro kojence od ukončeného 4. měsíce
  • vhodná pro období zavádění prvních příkrmů
  • neobsahuje lepek

Složení

Rýžová mouka 40,8 %, sušené odtučněné mléko 26 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), emulgátor (sojový lecitin), galaktooligosacharidy (z mléka) 4,7 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), fruktooligosacharidy 0,37 %, maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6), přírodní vanilkové aroma 0,1 %. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Baleno v ochranné atmosféře. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Bez lepku.

Použití

  • Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka.
  • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
  • Do talíře nebo misky nalijte 160 ml vody.
  • Přidejte 4-5 polévkových lžic prášku (celkem 40 g) a důkladně zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Použijte vždy jen suchou lžíci.
  • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
  • Kaši podávejte jen čerstvou a připravujte ji vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte a zlikvidujte ji.
  • Obal vždy po každém použití pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě v pokojové teplotě (ne v chladničce, max. 25 °C). Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Upozornění

Obilno-mléčná kaše v prášku určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.