Oclean Gum Care Extra Soft náhradní hlavice 6 ks bílé

Dentální hygiena

Značka: OCLEAN
6 hlavic Oclean Gum Care s vysokou hustotou ultrajemných štětin s laserem štěpeným zakončením, díky kterým perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak, aniž by dráždily citlivé dásně.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 1799 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
899

O produktu

50142293

Aby vám váš sonický kartáček Oclean poskytoval stále dokonalé výsledky čištění, je potřeba měnit jeho hlavici jednou za 2–3 měsíce. Hlavice Oclean Gum Care Extra Soft vyniká vysokou hustotou ultra jemných štětin s laserem štěpeným zakončením, díky kterým perfektně vyčistí zuby a odstraní zubní plak, a zároveň respektují citlivé dásně. Výměna hlavice Oclean je velice jednoduchá a rychlá. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Oclean.

Hlavní vlastnosti:

  • 6 ks náhradní hlavice Gum Care Extra Soft ke kartáčkům Oclean
  • tvrdost: extra soft (ultrajemné)
  • vysoká hustota a ultra jemnost štětin značky Du Pont™
  • perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak
  • vhodné na citlivé zuby a dásně

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.