Ocutein FORTE Lutein 15 mg 60+15 tobolek

Doplněk stravy

Ocutein FORTE Lutein je doplněk stravy, který obsahuje 3 kategorie živin: OMEGA-3 vícenenasycené mastné kyseliny, přírodní KAROTENOID COMPLEX a ANTIOXIDANT COMPLEX.
495

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50054754

Ocutein FORTE Lutein 15 mg je doplněk stravy, který obsahuje 3 kategorie živin s pozitivními účinky na lidský zrak: Omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, přírodní Karotenoid complex a Antioxidant complex. Přípravek obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA přispívá k udržení normálního zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). Jedna tobolka obsahuje 15 mg luteinu a 3 mg zeaxanthinu, tedy 18 mg karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku. Komplex antioxidantů (vitamin B2, vitamin E, vitamin C, zinek, měď a selen) chrání organismus proti volným radikálům.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA a zinek přispívají k udržení kvality zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • zinek, vitamín A a měď přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením
  • vhodné i pro diabetiky

Dávkování

1 tobolka denně.

Složení

1 tobolka obsahuje: rybí olej 300 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 100 mg, vitamin E (D-alfa-tokoferol) 30 mg, lutein 15 mg, zinek (oxid zinečnatý) 14 mg, zeaxanthin 3 mg, beta-karoten 2 mg, selen (seleničitan sodný) 26 ug, měď (síran měďnatý) 1 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro diabetiky. Bez umělých barviv.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.