Doplněk stravy

Ocutein Ginkgo Lutein Da Vinci Academia 15 mg 60+30 tobolek

Ocutein Ginkgo Lutein je doplněk stravy, který obsahuje skvělé spojení důležitých 4 kategorií živin: Ginko biloba, Omega 3, Karotenoid complex, Antioxidant complex.

585

Cena za 1 kus: 6,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Ocutein Ginkgo Lutein Da Vinci Academia 15 mg 60+30 tobolek

50075275

Úvod

Ocutein Ginkgo Lutein je doplněk stravy, který obsahuje 4 kategorie živin s pozitivními účinky na lidský zrak: Omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, přírodní Karotenoid complex, Antioxidant complex a výtažek z Ginkgo biloba. Přípravek obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA přispívá k udržení normálního zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). Jedna tobolka obsahuje 14 mg luteinu a 1 mg zeaxanthinu, tedy 15 mg karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku. Komplex antioxidantů (vitamin B2, vitamin E, vitamin C, zinek, měď a selen) chrání organismus proti volným radikálům. Extrakt Ginkgo biloby podporuje periferní krevní oběh

Hlavní vlastnosti:

  • DHA a zinek přispívají k udržení kvality zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • zinek, vitamín A a měď přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením
  • ginkgo biloby podporuje periferní krevní oběh

Dávkování

1 tobolka denně.


Složení

1 tobolka obsahuje: standardizovaný extrakt Ginkgo biloby: 45 mg (RHP není stanovena), omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny z rybího oleje (DHA a EPA): 360 mg (RHP není stanovena),lutein a zeaxanthin 15mg (RHP není stanovena), zinek (oxid zinečnatý): 14 mg (140% RHP), selen: (seleničitan sodný) 26 mcg (47,3 % RHP), vitamin C: 100 mg (125 % RHP). RHP=referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro diabetiky. Bez umělých barviv. Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současném užívání léků proti srážlivosti krve. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.