Doplněk stravy

Ocuvite COMPLETE 60 kapslí

Značka: OCUVITE

Obsahuje zinek a DHA pro udržení dobrého zraku. S důležitými karotenoidy a vitaminy C a E, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

605

Cena za 1 kus: 10,08 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Ocuvite COMPLETE 60 kapslí

50066359

Úvod

Doplněk stravy se zinkem a omega-3 mastnou kyselinou DHA pro udržení normálního stavu zraku. Obsahuje důležité karotenoidy lutein a zeaxanthin, které se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, orgánu oka zodpovědného za ostré vidění. Karotenoidy tělo nedokáže vytvořit, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina klesá. Vitaminy C a E tvoří nepostradatelnou součást antioxidačního systému a spolu se zinkem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek pomáhá udržení dobrého zraku a také přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A. Obohaceno o rybí olej, který je zdrojem omega-3 mastných kyselin.

Hlavní vlastnosti:

  • zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením
  • zinek pomáhá k udržení normálního stavu zraku
  • DHA přispívá k udržení dobrého zraku – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně

Dávkování

Dospělí: 1-2 tobolky denně (ráno a večer) během jídla.


Složení

Denní dávka (2 tobolky) obsahuje: Rybí olej, lutein 10 mg, zeaxanthin 2 mg, zinek 15 mg, vitamin C 180 mg, vitamin E 30 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.