Doplněk stravy

Olimp Erekton ultra 30 kapslí

Značka: OLIMP

Olimp Erekton ultra 30 kapslí je unikátní doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. L-arginine, rostlinné extrakty, vitamíny a minerály, které přispívají k udržení normální hladiny testosteronu a sexuální kondici.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Olimp Erekton ultra 30 kapslí

50097777

Olimp Erekton ultra v kapslích je jedinečný doplněk stravy pro muže, který obsahuje vysokou dávku L-arginine doplněnou o extrakty z pískavice řeckého sena, kořene macy, ovsa setého, guarany, vitamínu B6 a zinku.

Všechny tyto látky mají příznivý vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi, sexuální kondici, potenci a regulaci hormonální aktivity.

Dávkování:

1 kapsle dvakrát denně 30 minut před jídlem nebo 30-40 minut před pohlavním stykem. Vyšší dávku konzultujte se svým urologem, sexuologem nebo praktickým lékařem!

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy (obsah kofeinu: 44 mg / 2 kapsle). Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na některou ze složek přípravku. Skladujte na suchém a temném místě při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení:

L-arginine ethyl ester kyseliny chlorovodíkové, kyselina D-asparagová, extrakty z pískavice řeckého sena, kořene macy, ovsa setého, z paulinie nápojné (guarany), bisglycinát zinečnatý (chelát zinku Albion®), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, protispékavé látky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin, oxid křemičitý; kapsle (želatina, oxid titaničitý, indigotin).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Testodrive blend™: 375 mg
z toho:
Kyselina D-asparagová: 200 mg
Extrakt z pískavice: 50 mg
Maca extrakt: 50 mg
Extrakt z ovsa: 50 mg
Chelát zinku Albion®: 5 mg
L-arginine: 300 mg
Extrakty z guarany: 44 mg
z toho kofein: 22 mg
Vitamín B6: 2 mg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.