Omron Nami Cat C303K inhalátor kompresorový modrý

Zdravotnické prostředky

Značka: OMRON
Dětský inhalátor při léčbě onemocnění dýchacích cest. Omron Nami Cat C303K inhalátor kompresorový umožňuje aplikaci veškerých lékových forem včetně Vincentky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 190

O produktu

50122899

Dětský inhalátor při léčbě onemocnění dýchacích cest. Omron Nami Cat C303K inhalátor kompresorový umožňuje aplikaci veškerých lékových forem včetně Vincentky. Léčivo se tak dostává přímo na místo určení, takže zbytečně nezatěžuje ostatní orgány. Navíc nástup účinku je velmi rychlý. Inhalátor pro děti v provedení modré kočky je lehký, jeho používání je pohodlné, a navíc bude děti bavit.

Hlavní vlastnosti:

  • inhalace léčiva poskytuje rychlý nástup účinku
  • léčivo působí přímo v místě určení
  • nebulizační výkon: 0,35 ml/min
  • MMAD 3,4 µm
  • zásobník na lék 2-12 ml

Složení

Balení obsahuje: Přístroj, Dětskou masku, Masku pro dospělé, adaptér na masku, Set rozprašovací komory včetně náustku, Inhalační hadičku 100 cm, Kompletní CZ návod schválený od OMRON Healthcare Europe, CELIMED záruční list.

Použití

Inhalátor používejte 1-2x denně, dle potřeby, nebo dle doporučení lékaře. Po každém použití odstraňte zbytky léčiva a vyčistěte součásti přístroje.

Upozornění

Svévolně neupravujte/neměňte případné léky či četnost použití přístroje, ale řiďte se pokyny lékaře. Tento přístroj nesmí být používán u pacientů, kteří jsou v bezvědomí či nedýchají spontánně.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.