Pharma Activ Oregano olej s kapátkem 20 ml

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

269 ušetříte 100 Kč

Původní cena 369 Kč, sleva 27%

Cena za 100 ml: 1345 Kč

O produktu

Oregano olej pro vnitřní i vnější použití. 100% čistý olej z oregana (Oreganum vulgare) ve farmaceutické kvalitě PHARMA GRADE s obsahem 80% carvacrolu. Zevní použití: Oregano olej je vhodný na podrážděnou pokožku. Lze jej použít na většinu typů pokožky, u silných alergiků doporučujeme nejprve otestovat. Vnitřní použití: Oregano olej přispívá k normální funkci střevního traktu a žaludku, působí jako antioxidant.

Dávkování

Zevně: V odměrce smíchejte 10 kapek oleje s 100 ml alkoholu nebo 100 ml vody. Optimální rozptýlení oleje ve vodě docílíte přidáním malého množství mléka. Olej je možné používat k omývání, do koupelí a k lokálnímu použití na kůži. K aromaterapii použijte 10 kapek oleje do zvlhčovače vzduchu nebo do aromalampy.

Vnitřně: 1 až max. 5 kapek 1x denně. Doporučujeme 2-3 kapky rozředit s lžičkou olivového oleje, případně rozředit ve 400 ml vody (olej je velice intenzivní chuti). 

Složení

100% Oregano oil (Oreganum vulgare)/Pharma grade 80% Carvacrolu.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.