Orenzym Plus 50 tablet

Doplněk stravy

Značka: ORENZYM
Orenzym Plus obsahuje enzym α-amylázu a extrakt z kořene zázvoru, který napomáhá dobrému trávení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Orenzym Plus 50 tablet

50094164

Doplněk stravy se zázvorem a α-amylázou. Orenzym Plus obsahuje enzym α-amylázu a extrakt z kořene zázvoru, který napomáhá dobrému trávení. Přípravek má formu enterosolventních tablet – jejich obal chrání po spolknutí aktivní látku před žaludečními šťávami a rozpouští se až ve střevě. To zajišťuje šetrné doručení enzymu až na místo určení – do tenkého střeva.


Dávkování

Denní dávka pro dospělé je maximálně 5 tablet denně, nejlépe rozdělených do 2-3 dávek. Užívejte po jídle, tablety polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidlo mikrokrystalická celulóza, α-amyláza 1:5000 (Aspergillus oryzae), zázvorovník lékařský (Zingiber officinale, extrakt z oddenku), plnidlo hydroxypropylmetylcelulóza, stabilizátor sodná sůl kroskarmelózy, protispékavé látky koloidní oxid křemičitý a stearan hořečnatý. Potah tablety: leštící látky polyvinylalkohol a etylcelulóza, plnidlo talek, leštící látka alginát sodný, zvlhčující látka poleyethylenglykol, stabilizátor hydroxid amonný, triglyceridy se středním řetězcem, emulgátor kyselina olejová, emulgátor polysorbát 80. Aktivní látky v 1 tabletě: α-amyláza 36,60 mg, extrakt ze zázvoru 4:1 25 mg (referenční hodnota příjmu není stanovena).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.