Orissa 1000 60 kapslí

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem vitaminu E a pupalkového oleje, který je cenným zdrojem omega-6 mastných kyselin. Pro Vaši krásnou zdravou pokožku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

425

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50114363

Pro krásnou pleť, mladistvý vzhled a hormonální rovnováhu. Přípravek Orissa 1000 obsahuje pupalkový olej extrahovaný z pupalky dvouleté (Oenothera biennis L.) obohacený o vitamin E. Pupalkový olej představuje bohatý zdroj omega-6 polynenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny gama-linolenové. Pupalkový olej je vhodnou volbou zejména pokud Vás trápí menstruační obtíže a potíže spojené s menopauzou. Přispívá také k normálnímu stavu pokožky, pomáhá udržet krásnou pleť, příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a je prospěšný pro srdce a cévy, příznivě ovlivňuje správnou hladinu cholesterolu v krvi. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 1-3 tobolky denně spolu s jídlem.

Složení

Pupalkový olej 1000 mg (z toho gama-linolenová kyselina 100 mg), želírující látka želatina, zvlhčující látka glycerol, čištěná voda, antioxidant vitamin E 15 mg (D-alfa tokoferol, 125% denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tobolce.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pokud užíváte léky snižující srážlivost krve, fenothiazin nebo máte epilepsii, konzultujte užívání se svým lékařem. Zdroj vitaminu E. Bez lepku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.