Ortanol 10 mg 28 tvrdých tobolek

Ortanol 10 mg 28 tvrdých tobolek

50014024
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
121 Kč

Ortanol 10 mg se používá krátkodobě k léčbě příznaků refluxu (návrat kyselého obsahu žaludku zpět do jícnu), jako jsou pálení žáhy a kyselá regurgitace u dospělých.

Podrobné informace o produktu

Ortanol 10 mg snižuje množství žaludeční kyseliny v organismu. Přípravek je určen ke krátkodobému podávání při léčbě refluxních příznaků.

Reflux je návrat kyselého obsahu žaludku zpět do jícnu, kde může způsobit zánět a bolest. To může být příčinou příznaků, jako je např. pálení žáhy - bolestivý pocit pálení na hrudi stoupající až do úst a kyselá regurgitace - kyselý pocit v ústech. Tobolky Ortanol 10 mg mohou bez doporučení lékaře užívat dospělí.

Jak se přípravek Ortanol 10 mg užívá:

Dospělí užívají 1x denně 2 tobolky nejlépe ráno po dobu 14 dní. Někdy může být potřebné užívat tobolky 2-3 po sobě následující dny, než dojde ke zlepšení příznaků. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní.

Složení:

Léčivou látkou je omeprazolum 10 mg v jedné enterosolventní tvrdé tobolce.

Další pomocné látky jsou zrněný cukr (obsahuje sacharosu a kukuřičný škrob), hypromelosa, natrium-lauryl-sulfát, povidon 25, mastek, těžký oxid hořečnatý, kopolymer MA/EA 1:1 (30% vodní disperze), triethyl-citrát, želatina, oxid titaničitý (E171), žlutý oxid železitý (E172), červený oxid železitý (E172), černý oxid železitý (E172).

Parametry produktu

Způsob užití Vnitřní Forma Tobolky
Pro koho Dospělí Farmakoterapeutická skupina Inhibitor protonové pumpy
SUKL 30657 EAN 907229

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.