Orthomol Fertil plus 30 denních dávek

50076979

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Skladem u dodavatele

1 690

O produktu

Orthomol® Fertil plus je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely. Obsahuje vyváženou kombinaci antioxidantů, vitaminů, minerálů a látek důležitých pro optimalizaci všech stádií spermatogeneze a dozrávání spermií. Je určen speciálně pro muže. Přípravek je vhodný k dietetickému ovlivnění poruch mužské plodnosti.

  • L-karnitin je látka tělu vlastní. Je nezbytný pro transport mastných kyselin do mitochondrií tvořících energii.
  • Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organizmu. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí.
  • Vitamin E působí jako antioxidant. Chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Vitamin C je antioxidant, který chrání spermie (včetně jejich genetického materiálu) proti účinkům volných radikálů.
  • Vitaminy skupiny B (kyselina listová, vitamíny B6 a B12) jsou nezbytné pro tvorbu a růst buněk. Přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. 
  • Selen přispívá k normální spermatogenezi a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Zinek je nezbytný pro normální plodnost a reprodukci. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Chrání buňky před oxidativním stresem. 
  • Omega-3-mastné kyseliny.
  • Acetylcystein.

Dávkování:

Užívejte obsah 1 sáčku denně, s jídlem nebo po jídle. Dávku je možné rozdělit a spotřebovat během dne nebo ji užít najednou.  Nepřerušovaný přívod mikroživin zajistí spermatu výživovou podporu během několika týdenního procesu vzniku a zrání. Doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání po dobu nejméně 3 měsíců. Přípravek může být a měl by být užíván až do početí dítěte.  

Složení:

Levokarnitin, kyselina vinná, mikrokrystalická celulóza, rybí olej, kyselina askorbová, sorbitol (plnidlo), tokoferol alfa, želatina, škrob, heptahydrát síranu zinečnatého, acetylcystein, glycerol (humektant), hydroxypropylmetylcelulóza (potahová látka), magneziové soli nenasycených mastných kyselin (protispékavá látka), koenzym Q10, olivový olej, talek (protispékavá látka), etylcelulóza (potahová látka), oxid titaničitý (barvivo), pyridoxin hydrochlorid, měďnaté komplexy chlorofylů (barviva), síran měďnatý, lykopen – obohacený rajčatový extrakt, betakaroten, lutein, maltodextrin (plnidlo), kyselina listová, oxid železitý (barvivo), selenan sodný, kyanokobalamin.

Upozornění:

Orthomol® Fertil plus neobsahuje laktózu ani lepek. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietetickou potravinou pro zvláštní lékařské účely. Nenahrazuje lékařskou péči nebo léky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.