Orthomol Sport 30 denních dávek

Doplněk stravy

Značka: ORTHOMOL
Orthomol Sport – pro podporu fyzické výkonnosti a regenerace vašeho organismu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 690
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50085030

Orthomol® Sport je doplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, antioxidantů a důležitých látek pro sportovce. Podporuje jejich tělesnou výkonnost, přirozenou obranyschopnost a regeneraci organismu.

  • Vitaminy B1, B2, B6, B12, vitamin C, vápník, hořčík, železo, měď a jód přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
  • Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze.
  • Hořčík a vápník, vitamin D přispívají k udržení normální činnosti svalů.
  • Vitaminy C, E, selen, zinek, karotenoidy a bioflavonoidy přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Železo, kyselina listová a vitaminy B6 a B12 se podílí na normální tvorbě červených krvinek a železo napomáhá normálnímu přenosu kyslíku v těle.
  • Vitaminy A, C, B6, B12 a D, zinek, selen a železo napomáhají normální funkci imunitního systému.
  • L-karnitin je látka tělu vlastní. Je nezbytný pro transport mastných kyselin do mitochondrií tvořících energii.
  • Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organizmu. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí.
  • Omega-3 mastné kyseliny.

Dávkování:

Užívejte každý den v době jídla nebo po jídle obsah jedné lahvičky připravené k vypití (= denní porce) společně s 1 tabletou a 1 tobolkou. Před užitím dobře protřepejte. Obecně doporučujeme užívat přípravek s určitým předstihem před sportovní aktivitou, nebo s odstupem po sportovní aktivitě. Doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání.

Složení:

Voda, koncentrát z pomerančového džusu s bioflavonoidy, glycerol (85 %) (stabilizátor), fruktóza, magnesium-glycerofosfát, L-kyselina mléčná (kyselina), rybí olej (2 %), uhličitan vápenatý, L-kyselina askorbová, kalium-laktát, L-karnitin (1,2 %), želatina, modifikovaný škrob, sacharóza, kukuřičný škrob, DL-tokoferol-alfa-acetát, mikrokrystalická celulósa (plnivo), maltodextrin, arabská klovatina (stabilizátor), nikotinamid, sorbitol (plnivo), zinkum-glukonát, rostlinné oleje (palmojádrový a kokosový olej v proměnlivém podílu), kalium-sorbát (protimikrobní látka), kalcium pantothenát, hypromellosa (obalová látka), ferrum(II)-fumarát, koenzym Q10 (0,06 %), mastek (látka proti spékání), natrium-cyklamát (sladidlo), vápenaté soli potravinových mastných kyselin (látka proti spékání), hyprolosa (obalová látka), acesulfam draselná sůl, (sladidlo), pyridoxin-hydrochlorid, tiamin hydrochlorid, srážený oxid křemičitý (látka proti spékání), aroma, síran měďnatý, riboflavin, beta-karoten (plnivo), laktitol (plnivo), dihydrát sodné soli sacharinu (sladidlo), oxidy železa (barviva), retinol-acetát, lutein, kyselina listová, lykopen, D-biotin, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdenan sodný, fytomenadiom, selenan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek obsahuje jód. Při zvýšené funkci štítné žlázy se poraďte o užívání přípravku s lékařem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.