Doplněk stravy

Noventis Ostrovidky Neo 30+15 kapslí

Značka: NOVENTIS

Noventis Ostrovidky Neo je doplněk stravy s luteinem, vitaminy + výtažek ze světlíku a borůvek pro dobrý stav vašeho zraku.

195

Cena za 1 kus: 4,33 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Noventis Ostrovidky Neo 30+15 kapslí

50150202

Úvod

Noventis Ostrovidky Neo je doplněk stravy s luteinem, vitaminy + bylinné extrakty pro dobrý stav vašeho zraku*. Obsahuje vitaminy C a E, které pomáhají chránit buňky před účinky oxidačního stresu. Vitamin A, zinek, světlík lékařský a borůvky přispívají k udržení normálního stavu zraku.

Hlavní vlastnosti

  • s vitaminy, bylinnými extrakty + lutein
  • vitamín A, zinek, světlík lékařský a borůvky* přispívají k udržení dobrého stavu zraku
  • vitaminy C, E a zinek působí jako antioxidanty

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Kapsli spolkněte celou (nekousejte ji) a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Upravený rybí olej (triglyceridy), hovězí želatina, kokosový olej, aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta, extrakt z květu), kyselina askorbová, zvlhčující látka glycerol, sójový olej část. hydrogenovaný, světlík lékařský (Euphrasia officinalis, extrakt z nati), voda čištěná, emulgátor sójový lecitin, D-alfa-tokoferol, oxid zinečnatý, seleničitan sodný, brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus, extrakt z plodu), zvlhčující látka sorbitol, retinyl palmitát, barviva E 172, E 120. Alergeny jsou vyznačeny tučně.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.