Péče o dítě

Panda Junior vel. 5 12-25 kg dětské pleny 36 ks

Značka: PANDA

Materiál pleny, anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko podráždění.

*Sleva 150 Kč při nákupu nad 999 Kč *Při nákupu produktů značek Bella, Happy a Panda v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023
219
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Panda Junior vel. 5 12-25 kg dětské pleny 36 ks

50121964

Úvod

Prodyšné dětské plenky Panda Junior byly vytvořeny tak, aby se v nich dítě cítilo jako v bavlnce. Struktura materiálu pleny, pohodlný anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko jejího podráždění. Plenky nejsou běleny chlórem a neobsahují latex ani parfemaci. V balení je 36 ks plenek. Vhodné pro děti 12-25 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • tvar plenky přizpůsobený dítěti
  • air-systém snižuje riziko podráždění
  • bez chlóru, latexu a parfemace

Složení

Neupravená buničina, superabsorbent, svrchní hydrofobní, hydrofilní netkaná textilie, hygienická tkanina, elastické vlákno, neelastické suché zipy, přední upínací páska, termoplastické suroviny.


Použití

Před použitím je velmi důležité aktivovat stlačené absorpční jádro. Uchopte plenku, několikrát ji roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte. Načechrané jádro zvedne manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití. Po použití vyhoďte do koše.


Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí. Mohlo by dojít k udušení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.