Péče o dítě

Panda Mini vel. 2 3-6 kg dětské pleny 50 ks

Značka: PANDA

Materiál pleny, anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko podráždění.

NAVÍC Bella Baby Happy sensitive emulze do koupele 250 ml Při nákupu produktů značek Bella, Happy nebo Panda v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bella Baby Happy sensitive emulzi do koupele 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
229
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Panda Mini vel. 2 3-6 kg dětské pleny 50 ks

50121967

Úvod

Prodyšné dětské plenky pro miminka od 3 kg. Panda Mini dětské pleny byly vytvořeny tak, aby se v nich dítě cítilo jako v bavlnce. Struktura materiálu pleny, pohodlný anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko jejího podráždění. Plenky nejsou běleny chlórem a neobsahují latex ani parfemaci. V balení je 50 ks plenek. Vhodné pro děti 3-6 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • tvar plenky přizpůsobený dítěti
  • air-systém snižuje riziko podráždění
  • bez chlóru, latexu a parfemace

Složení

Neupravená buničina, superabsorbent, svrchní hydrofobní, hydrofilní netkaná textilie, hygienická tkanina, elastické vlákno, neelastické suché zipy, přední upínací páska, termoplastické suroviny.


Použití

Před použitím je velmi důležité aktivovat stlačené absorpční jádro. Uchopte plenku, několikrát ji roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte. Načechrané jádro zvedne manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití. Po použití vyhoďte do koše.


Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí. Mohlo by dojít k udušení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.