Panda New born vel. 1 2-5 kg dětské pleny 54 ks

Péče o dítě

Značka: PANDA
Materiál pleny, anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko podráždění.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
245

O produktu

50121968

Prodyšné dětské plenky pro nejmenší miminka již od 2 kg. Panda New born dětské pleny byly vytvořeny tak, aby se v nich dítě cítilo jako v bavlnce. Struktura materiálu pleny, pohodlný anatomický tvar a boční elastické volánky bezpečně zachytí co je třeba, ale zároveň umožní pokožce dýchat a snižují tak riziko jejího podráždění. Plenky nejsou běleny chlórem a neobsahují latex ani parfemaci. V balení je 54 ks plenek. Vhodné pro děti 2-5 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • tvar plenky přizpůsobený dítěti
  • air-systém snižuje riziko podráždění
  • bez chlóru, latexu a parfemace

Složení

Neupravená buničina, superabsorbent, svrchní hydrofobní, hydrofilní netkaná textilie, hygienická tkanina, elastické vlákno, neelastické suché zipy, přední upínací páska, termoplastické suroviny.

Použití

Před použitím je velmi důležité aktivovat stlačené absorpční jádro. Uchopte plenku, několikrát ji roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte. Načechrané jádro zvedne manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití. Po použití vyhoďte do koše.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí. Mohlo by dojít k udušení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.