Swiss Panthenol PREMIUM 10 % pěna 125+25 ml

Kosmetika

Značka: SWISS
5.0
Příjemně chladí, účinně regeneruje a vyživuje suchou a podrážděnou pokožku po opalování, pobytu v soláriu anebo v chlorované vodě.
Skladem na e-shopu
215

O produktu

50070296

Swiss Panthenol PREMIUM 10 % pěna poskytuje rychlou úlevu, regeneraci a hydrataci podrážděné pokožce po opalování, pobytu v soláriu nebo chlorované vodě. Prémiové složení obsahuje vysoký podíl účinných látek D-panthenolu (10 %), Aloe vera a vitaminů A, D, E a F. Dobře se nanáší, rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Je vhodný pro děti a velmi citlivou pokožku.

Hlavní vlastnosti:

  • prémiový přípravek s obsahem D-panthenolu (10 %), Aloe vera a
    vitaminů A, D, E, F
  • rychlá úleva a hydratace podrážděné pokožky po opalování
  • zklidňuje, regeneruje a zabraňuje předčasnému stárnutí
    pokožky

Složení

D-Panthenol má zklidňující a hojivé účinky na podrážděnou kůži. Aloe vera mírní podráždění pokožky a chrání před projevy hyperpigmentace. Vitamin A je účinným antioxidantem, který zpomaluje stárnutí pokožky. Vitamin D přispívá k zachování mladistvého vzhledu a regeneraci pokožky. Vitamin E přináší pokožce intenzivní hydrataci a napomáhá její regeneraci. Vitamin F podporuje hydrataci a regeneraci kožních buněk.

Použití

Pomocí rozprašovače naneseme na pokožku potřebné množství pěny, rozetřeme a necháme vstřebat.

Upozornění

Neaplikujte do očí a na sliznici. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Nádoba je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně.

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Zákaz kouření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.