Paratizex 60 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy obsahuje kombinaci 9 rostlinných extraktů napomáhajících normálnímu fungování zažívacího systému.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů označených produktů značky Salutem Pharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
555

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu

50095589

Základem složení je kombinace speciálně vybraných rostlin. Obsažený vrcholák tříslovinný přispívá ke správnému trávení a zažívání. Ořešák královský přispívá k obraně organizmu proti externím agentům. Extrakt z kořene kurkumy přispívá k normální funkci jater a trávení.

Složení:

Ořešák královský (Juglans regia) – extrakt plod 150,0 mg, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) – extrakt kurkumin 100,0 mg, Česnek (Allium sativum) – extrakt alicin 50,0 mg, Lapačo červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kůra 50,0 mg, Papája obecná (Carica papaya) – extrakt plod 50,0 mg, Pelyněk (Artemisia absinthium) – extrakt květ 50,0 mg, Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) – extrakt plod 50,0 mg, Hřebíček vonný (Caryophyllus aromaticus) – extrakt poupě 30,0 mg, Tymián obecný (Thymus vulgaris) – extrakt list 30,0 mg v 1 kapsli.

Dávkování: 

Dospělí 2 kapsle denně, děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou.

Upozornění:

Extrakty jsou plněny do speciálních kapslí s enterosolventní úpravou, což zajišťuje to, že se uvolňují přesně tam, kde mají, a to v tenkém střevě. Kapsle proto nelze vysypávat, ale nutno užívat vždy celé. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dákování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Je doporučeno doplněk stravy užívat minimálně 30 dní.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.