Geladrink PERPETUUM 350 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GELADRINK
Geladrink PERPETUUM je doplněk stravy s kolagenními peptidy z kolagenu typu I, II, III, vitamíny, minerály a přírodními složkami. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
1 250

Cena za 100 g: 536 Kč

O produktu: Geladrink PERPETUUM 350 kapslí

50057086

Geladrink PERPETUUM je komplexní doplněk stravy s kolagenními peptidy z kolagenu typu I, II, III, vitamíny, minerály a přírodními složkami. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, transportu kyslíku v těle a přispívá k normální funkci imunitního systému. Doplněk stravy Geladrink PERPETUUM je skvělá komplexní výživa pohybového aparátu, kloubů a krve pro všechny aktivní lidi a sportovce včetně těch vrcholových.

Hlavní vlastnosti:

 • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamíny a minerály
 • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu k normální funkci kostí a chrupavek
 • železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek
 • ženšen podporuje vitalitu a přirozenou obranyschopnost
 • zelený čaj působí jako antioxidant
 • vitamin D a zinek přispívají k udržení normálního stavu kostí
 • zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky
 • železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek
 • vitamin C, železo, měď a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému
 • selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů
 • biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 7 kapslí - 2x denně
Zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe po jídle.
Užívejte alespoň 2 měsíce, kúru je možné opakovat 3x ročně, i trvalé užívání je možné. Užívejte alespoň 120 dní před plánovanou extrémní zátěží. Užívání ráno je důležité pro podporu organismu před a při zátěži, užívání večer je důležité k podpoře organismu, zejména pohybového aparátu, kostí a chrupavek kloubů v době relaxace. 

Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (42,5%), glukosaminsulfát 2KCl, chondroitinsulfát, Arvensil® - extrakt přesličky rolní, taurin, Boswellia serrata extrakt, zelený čaj extrakt, glukonan železnatý, zázvor pravý extrakt, bromelain, vitamín C (L-askorbová kyselina), vitamín B5 - kyselina pantothenová (D-panthothenát vápenatý), žen-šen extrakt, mono-L-methionin sulfát zinečnatý, koenzym Q10, hyaluronan sodný, ostropestřec mariánský extrakt, ginkgo biloba extrakt, glukonan měďnatý, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), glukonan manganatý, vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), foláty - kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), biotin (D-biotin), jodid draselný, L-seleno-methionin, želatina, barvivo: oxidy a hydroxidy železa.

Upozornění

Perpetuum Geladrink je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.