Biocidní přípravky, repelenty

Pet health care FYTO PIPETA ULTRA pro psy do 10 kg a kočky 1x15 ml

5.0

Pet health care FYTO PIPETA ULTRA je repelentní přípravek proti klíšťatům a blechám určený pro psy s váhou do 10 kg a kočky.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Pet Health Care získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm. Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
249
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pet health care FYTO PIPETA ULTRA pro psy do 10 kg a kočky 1x15 ml

50165859

Úvod

Pet health care FYTO PIPETA ULTRA je repelentní přípravek proti klíšťatům a blechám, který vašeho psa ochrání před dotěrným hmyzem po dobu 3 měsíců a kočky po dobu 5 měsíců. Obsahuje repelent IR3535 a geraniol, látku přírodního původu, které parazity odpudí nebo dehydratují (vysuší). Parazit obvykle nemá dostatek času na předání nebezpečné infekce psovi. Užívejte si radovánek v přírodě bez obav!

Hlavní vlastnosti:

  • ochrání proti klíšťatům a blechám
  • pro psy o váze do 10 kg a kočky
  • vystačí na 3 měsíce ochrany psa nebo 5 měsíců ochrany kočky

Složení

350 g/kg ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát; 0,3 g/kg geraniol.


Použití

Pes do 10 kg: 2,5 ml 1x za 2 týdny. Kočka: 1,5 ml 1x za 2 týdny. Uvolněte uzávěr. Aplikujte obsah pipety (lahvičky) na krk a záda zvířete a mezi lopatky. Lahvička vystačí na 6 aplikací, období 3 měsíců pro psy. Lahvička vystačí na 10 aplikací a období 5 měsíců pro kočky.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Není určený pro potravinová zvířata. Nepoužívejte na mokrou srst, doba účinnosti tím může být zkrácena. Nepoužívejte pro štěňata a koťata mladší 4 měsíců. Další aplikace je možná nejdříve za 3 dny od poslední aplikace. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužitý přípravek /prázdný obal předejte na místo určené obcí k likvidaci odpadů. Biocid PT 19. Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v příbalové informaci. Při případných zdravotních potížích zvířete aplikaci neopakujte a vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.
SKLADOVÁNÍ: V suchu při teplotě 5-30 °C, odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Chraňte před přímým slunečním zářením.
ZÁRUČNÍ DOBA: 24 měsíců od data výroby (viz číslo šarže) v neporušeném obalu při dodržení skladovacích podmínek.Varování:Způsobuje vážné podráždění očí.
POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ, PRVNÍ POMOC: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Odstraňte obsah/ obal na místě určeném obcí k odstraňování nebezpečných odpadů.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.