Philips AWP2980WH Instant water filtr USB-C filtrační konvice

Ostatní

Značka: PHILIPS
Philips filtrační konvice AWP2980WH zajistí důslednou mikrofiltraci vody, snižuje obsah chlóru, olova, pesticidů a mikroplastů. Připraví křišťálově čistou vodu.
Skladem na e-shopu
999

O produktu

50137766

Voda je pro náš život absolutně nezbytná – ne vždy ale máme po ruce zdroj vody, která je opravdu čistá a zdravotně nezávadná. Pokud zrovna nebydlíte u průzračného pramenu v nedotčeném pralese, pomůže vám s dokonalým vyčištěním vody filtrační konvice Philips AWP2980WH. Vejde se do dvířek běžné ledničky, ale díky objemu 3 l není nutné ji tak často doplňovat. Rychlost průtoku vody je úžasný 1 l/min, takže čistou vodu získáte skutečně během několika minut. Lahev se dobíjí pomocí USB typu C, po každém plném nabití má baterie výdrž až 1 měsíc.

konev

Dokonale průzračná a čistá voda

Do konvice nalijete běžnou kohoutkovou vodu, která projde skrz filtr Philips Micro X-Clean. Systém filtrace zbaví vodu nadbytečného chlóru, olova, těžkých kovů i mikroplastů. Během pár minut tak získáte svěží a křišťálově čistou vodu. Dvojitý systém signalizace k výměně filtru, který je založený na skutečném objemu filtrace a době používání, vám připomene výměnu filtru v pravý čas. Konev vám také pomůže prodloužit životnost kuchyňských spotřebičů jako například rychlovarné konvice, jelikož zabraňuje usazování vodního kamene. Už dost bylo tahání lahví – dopřejte si ekologické řešení za zlomek ceny balené vody.

Hlavní vlastnosti:

  • filtrační konev zajistí křišťálově čistou a bezpečnou vodu
  • odstraní olovo, mikroplasty i těžké kovy
  • sníží obsah chlóru
  • objem nádoby: 3 litry
  • rychlost filtrace: 1 l/min
  • 1 filtr je součástí balení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.