Philips filtrační kazety AWP201 pro filtrační konvice 3 ks

Ostatní

Náhradní filtr se čtyřstupňovou mikrofiltrací se postará o redukci škodlivin obsažených v kohoutkové vodě. Kapacita 200 litrů vody.
419

O produktu: Philips filtrační kazety AWP201 pro filtrační konvice 3 ks

50121597

Voda je pro náš život absolutně nezbytná – ne vždy je ale snadné dostat se ke zdroji vody, která je opravdu čistá a zdravotně nezávadná. Pokud nebydlíte u průzračného pramenu v nedotčeném pralese, pomůže vám s dokonalým vyčištěním vody filtrační konvice Philips. V té ovšem musíte pravidelně měnit filtr, aby spolehlivě a správně fungovala.

Důsledné odstranění škodlivin

Náhradní výměnná filtrační kazeta AWP201 je určená pro filtrační konvice Philips AWP2900, -15, -18, -20, -21 a -22. Filtruje kohoutkovou vodu, která projde čtyřstupňovou mikrofiltrací, jež sestává z netkané textilie, granulovaného aktivního uhlíku (GAC), pryskyřice zajišťující výměnu iontů a další vrstvy textilie.

Filtr odstraňuje až 99 % rozpustného olova a chlóru. Účinně také redukuje množství pesticidů a těkavých organických látek. Navíc snižuje tvrdost vody. Kapacita filtru je skvělých 200 litrů vody (poté se snižuje jeho účinnost) a je snadno a rychle vyměnitelný.

Specifikace:

  • čtyřstupňová mikrofiltrace
  • filtrační kapacita: 200 l
  • odstranění až 99 % rozpustného olova
  • snížení obsahu chlóru až o 99 %
  • snížení tvrdosti vody

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.