Philips OneBlade QP240/50 náhradní břity na tvář 4 ks

Elektronika

Značka: PHILIPS
Náhradní břity na tvář k pánskému holicímu strojku Philips OneBlade, který je vhodný nejen k oholení, ale také k zastřižení, úpravě i přesnému tvarování vousů.
Skladem na e-shopu
1 250

O produktu

50129534

Philips OneBlade QP240/50 náhradní břity na tvář 4 ksa

Philips OneBlade je revoluční zastřihovač vousů, který je vybaven jedinečnou technologií pro péči o vzhled a styling tváře. Technologii holení představuje ostří pohybující se 200x za sekundu, které je účinné i pro dlouhé vousy, třeba týdenní strniště. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a vytvořte čisté linie pohybem břitu v kterémkoli směru. Philips OneBlade dokáže zastřihovat, tvarovat a holit vousy všech délek. Systém dvojité ochrany a klouzavý potah v kombinaci se zaoblenými špičkami, dělá holení jednodušším a pohodlnějším. Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu – pro udržování optimálního výkonu břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce*.

Philips OneBlade QP240/50 náhradní břity na tvář 4 ksaa

Zastřižení a úprava, přesné tvarování vousů nebo kompletní oholení tváře? Díky oboustrannému břitu OneBlade dosáhnete dokonalé přesnosti a vyladění vašeho stylu, a to i na hůře dostupných místech nebo citlivějších oblastech. OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje.

Philips OneBlade QP240/50 náhradní břity na tvář 4 ksaaa

Narozdíl od klasické žiletky OneBlade holí pouze vousy, neholí svrchní vrstvu kůže, a proto nedráždí pokožku. Používejte při holení na sucho a bez dodatečné pěny, nebo i na mokro s pěnou. Maximálně pohodlným způsobem, šetrně a bez podráždění se tak zbavíte jakkoliv dlouhých vousů, a to i při holení proti směru růstu.

Philips OneBlade je vodotěsný, a tudíž se snadno a rychle čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou po použití, nebo během holení dokonce ve sprše. Volba je jen na Vás.

Philips OneBlade – revoluce v pánském holení

  • skvělý pro jakkoliv dlouhé vousy
  • suché a mokré použití bez podráždění
  • břit je oboustranný
  • balení obsahuje 4 náhradní břity na tvář
  • pro pravidelnou výměnu jednou za 4 měsíce

 *Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.