Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo

Elektronika

Značka: PHILIPS
Philips OneBlade QP2630/30 zastřihuje, tvaruje a holí bez podráždění pokožky. Skvělý pro jakkoliv dlouhé vousy i k bezpečnému oholení těla. 60 minut bezdrátového chodu.
Skladem na e-shopu
1 290 ušetříte 100 Kč

Původní cena 1 390 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 1390 Kč

O produktu

50131669


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo12

Philips OneBlade je revoluční zastřihovač vousů, který je vybaven jedinečnou technologií pro péči o vzhled a styling tváře. Technologii holení představuje ostří pohybující se 200x za sekundu, které je účinné i pro dlouhé vousy, třeba týdenní strniště. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a vytvořte čisté linie pohybem břitu v kterémkoli směru. Philips OneBlade dokáže zastřihovat, tvarovat a holit vousy všech délek. Systém dvojité ochrany a klouzavý potah v kombinaci se zaoblenými špičkami, dělá holení jednodušším a pohodlnějším. Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu – pro udržování optimálního výkonu jednotlivé břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce*.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo6

Zastřižení a úprava trendy strniště s nasazovacíim hřebeny, přesné tvarování vousů nebo kompletní oholení tváře? Díky oboustrannému břitu OneBlade dosáhnete dokonalé přesnosti a vyladění vašeho stylu, a to i na hůře dostupných místech nebo citlivějších oblastech. OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo11

Narozdíl od klasické žiletky OneBlade holí pouze vousy, neholí svrchní vrstvu kůže, a proto nedráždí pokožku. Používejte při holení na sucho a bez dodatečné pěny, nebo i na mokro s pěnou. Maximálně pohodlným způsobem, šetrně a bez podráždění se tak zbavíte jakkoliv dlouhých vousů, a to i při holení proti směru růstu.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo8

Strniště či delší vousy snadno zastřihněte jedním ze 4 hřebenů a vytvoříte styling o přesně požadované a rovnoměrné délce: 1 a 2 mm pro jemné strniště, 3 mm pro krátký upravený střih, nebo 5 mm pro úpravu delšího strniště.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo7

Využijte multifunkčního použití OneBlade a zbavte se porostu i na těle. Díky speciálnímu břitu s chráničem pokožky, vyvinutému přímo pro úpravu těla, se nyní dokážete oholit kdekoliv na těle a bez pořezání.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo9

Nasaďte na OneBlade ochranný nástavec, jako další prvek ochrany pokožky, a vyhněte se pořezání na těle i ve všech citlivých oblastech. S 3mm hřebenem na tělo můžete zastřihovat všemi směry pohodlně a bez podráždění pokožky. OneBlade dbá na váš komfort.


Philips OneBlade QP2630/30 zastřihovač na tvář a tělo10

Philips OneBlade je vodotěsný, a tudíž se snadno a rychle čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou po použití, nebo během holení dokonce ve sprše. Volba je jen na Vás. Úplné nabití OneBlade vám zajistí až 60 minut bezdrátového chodu díky výkonné Li-Ion baterii. 

Philips OneBlade – revoluce v pánském holení

  • jediný strojek, který zastřihuje, tvaruje a holí
  • skvělý pro jakkoliv dlouhé vousy
  • suché a mokré použití bez podráždění
  • oboustranný břit na tvář
  • 4 zastřihovací hřebeny
  • 1 speciální břit na tělo
  • 1 ochranný nástavec na tělo
  • 60 minut bezdrátového chodu

*Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.