Dentální hygiena

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 sonický zubní kartáček nové generace

Produktová řada: DiamondClean

Sonický zubní kartáček nové generace Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 vyčistí zuby na jedničku, probělí je a důkladně osvěží Váš dech.

5 375
Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 sonický zubní kartáček nové generace

50129548

Úvod

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček25

Philips Sonicare DiamondClean 9000 nové generace HX9911/27

 • sonická technologie – 62 000 jemných pohybů/min
 • zabudovaný tlakový sensor
 • 4 režimy čištění, 3 stupně intensity
 • výdrž baterie až 2 týdny**
 • indukční nabíjecí skleniceUSB nabíjecí pouzdro
 • prémiová hlavice C3 Premium Plaque Defence
 • odstraní 10x více plaku*
 • odstraní až o 100 % více skvrn* za pouhé 3 dny

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček9

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 62 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček DiamondClean 9000 nové generace vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček10

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku DiamondClean nové generace během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček11

Prémiová hlavice pro odstranění plaku C3 Premium Plaque Defence odstraní oproti manuálnímu kartáčku až 10x více plaku*. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní a zajišťuje tak 4× větší kontakt s povrchem než běžné hlavice. Prémiové provedení hlavice absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje naplno využít sonickou technologii. Plak je efektině odstraňován nejen ze zubů ale i z oblastí podél linie dásní a z těžko dostupných míst.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček12

Hlavice kartáčku Premium Plaque Defence má uprostřed hustší uspořádání vláken, čímž lépe odstraňuje plak a pomůže k odstranění až o 100 % více každodenních pigmentových povrchových skvrn* na zubech způsobených jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům hlavice kopírují vlákna jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění. Vaše zuby tak dovede k světlejšímu odstínu a zářivějšímu úsměvu za pouhé 3 dny. Sonický kartáček se se svými štětinami dostane až k těsné linii právě podél dásní, kam se s normálním kartáčkem nedostanete. Sonické vibrace dásně příjemně promasírují a tím i prokrví.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček13

4 režimy čištění + 3 stupně intenzity umožní přizpůsobit čištění individuálním potřebám

 • Clean – standardní volba pro každodenní kvalitní čištění
 • White+ - ideální pro odstranění povrchových skvrn
 • Gum Health – šetrně, ale přesto účinně, čistí vaše dásně a jemně je promasíruje
 • Deep Clean+ – slouží k osvěžujícímu hloubkovému čištění
 • 3 stupně intenzity umožňují přepínat mezi vysokou, střední a nízkou, a přizpůsobit čištění vašim preferencím a citlivosti zubů


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček14

Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout:

 • QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst.
 • Smartimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček15

Vždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku. Nevíte si rady, jaký režim a intenzitu použít? Speciální mikročip rozpozná a synchronizuje chytrou hlavici s tělem kartáčku a informuje jej, kterou hlavici používáte. Pokud nasadíte hlavici pro péči o dásně, kartáček automaticky vybere optimální režim (Gum Health) a intenzitu.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček16

Díky mobilní aplikaci Philips Sonicare, dostupné pro iOS i Android, vám sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean 9000 nové generace poradí, jak si zlepšit a udržet zdravé návyky čištění zubů. Po připojení k mobilní aplikaci Sonicare vám budou k dispozici zprávy o průběhu čištění.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček17

O domácí stylové nabíjení a uložení se postará designová sklenička s indukčním nabíjením. Sklenička zajistí plné nabití na 14 dní denního používání**. Samozřejmě ji můžete použít i na vypláchnutí úst po vyčištění zubů a navíc bude stálým moderním doplňkem vaší koupelny.


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček18

Díky prémiovému elegantnímu cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky a stylově uložený. Cestovní pouzdro pužívejte i jako nabíječku díky USB nabíjení, které vám zajistí až dva týdny pravidelného používání na jedno nabití**. Nenechte se omezovat ani na cestách, váš kartáček bude vždy připraven. Stačí zapojit do zásuvky nebo notebooku.

Srovnání kartáčkových řad a modelů Philips Sonicare


Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 nové generace sonický zubní kartáček23

* více než manuální kartáček, ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.