Dentální hygiena

Philips Sonicare Power Flosser Station HX3911/40 ústní sprcha

5.0

Elektrická ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser s technologií QuadStream nabízí souvislý proud vody pro dokonalé čištění mezizubních prostor.

3 890
Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare Power Flosser Station HX3911/40 ústní sprcha

50142613

Úvod

Ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser je skvělým pomocníkem na dokonalou mezizubní hygienu. Díky souvislému proudu vody a unikátní trysce ve tvaru kříže s technologií QuadStream snadno a pohodlně odstraní až 99,9 % zubního plaku a nečistot z mezizubních prostor, bočních plošek zubů a linie dásní*. Přístroj můžete používat s čistou vodou nebo se směsí vody a antimikrobiální ústní vody. Pro ty nejlepší výsledky by se ústní sprcha měla používat 2x denně.

obr

Individuální nastavení vyhoví každému uživateli

Vaše ústní dutina se zaslouží tu nejlepší péči přesně na míru jejích potřeb. Ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser pečuje o zdraví vaší ústní dutiny s maximální šetrností. Je jen na vás, jakou intenzitu čištění si zvolíte, nejdůležitější je váš komfort. Využít můžete standardní trysku se stálým prouděním vody, která se skvěle hodí pro precizní čištění těch nejhůře přístupných míst, a unikátní inovativní trysku QuadStream, která zajišťuje proudění vody ve tvaru písmena X. Díky tomu dokáže pokrýt a ošetřit mnohem větší plochu v ústech najednou – až 8x více než podobné přístroje s jednoproudou technologií! Přístroj vám dává na výběr z režimu Clean se stálým proudem vody pro skvělé každodenní čištění a je vybaven režimem Deep Clean s pulzací vody pro velmi důkladné čištění, režim Sensitive na citlivé zuby a dásně a řežim Massage

Hlavní vlastnosti:

  • odstraní až 99,9% zubního plaku a nečistot na čištěných místech*
  • čištění zabere 1 minutu v základním režimu
  • technologie QuadStream
  • 4 režimy čištění a 10 nastavení intenzity
  • 4 trysky (2x QuadStream a 2x Standard)
  • nádržka o objemu 600 ml
  • pouzdro na trysky

* V laboratorní studii. Výsledky v praxi se mohou lišit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.