Dentální hygiena

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6806/04 Plaque Defence sonický zubní kartáček růžový

Produktová řada: ProtectiveClean

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6806/04 Plaque Defence odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček.

1 790
Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6806/04 Plaque Defence sonický zubní kartáček růžový

50127649

Úvod

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6806/04 Plaque Defence zajistí důsledné vyčištění vašich zubů. Sonická technologie je účinná, ale šetrná, a kartáčky lze používat i s výplněmi, korunkami, fazetami či rovnátky. Díky sonickým vibracím navíc vhání kartáček směs vody a pasty také do mezizubních prostor, takže odstraňuje plak efektivněji, než klasický manuální kartáček.

banner1

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 62 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

banner3

Tlakový senzor pohlídá intenzitu čištění

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!

banner2

Kartáček ProtectiveClean nabízí 1 režim čištění (Clean - pro každodenní kvalitní čištění) a 2 stupně intenzity, které umožňují přepínat mezi vysokou a nízkou, a přizpůsobit čištění vašim preferencím a citlivosti zubů. Je vybaven dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout.

banner4

Hlavní vlastnosti:

  • sonická technologie čištění
  • až 62 000 pohybů za minutu
  • 1x hlavice C2 Optimal Plaque Defence
  • odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček
  • 1 režim čištění
  • 2 stupně intenzity
  • výdrž baterie až 2 týdny

Pohlídá správný čas výměny hlavice

Vždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku.

banner6

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce. Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Příbalový leták.

banner7


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.