Dentální hygiena

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 sonický zubní kartáček

Produktová řada: ProtectiveClean
5.0

Sonický elektrický zubní kartáček s tlakovým senzorem pro šetrné, leč účinné čištění a zdravější dásně. Výběr ze tří režimů čištění. Cestovní pouzdro v balení.

2 599 ušetříte 191 Kč

Původní cena 2 790 Kč, sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 2790 Kč
Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 sonický zubní kartáček

50121616

Úvod

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Stačí pouhý týden pravidelného čištění pomocí sonického elektrického zubního kartáčku od společnosti Philips a znatelně bělejší zuby uvidíte na první pohled. Speciální hlavice W2 Optimal White pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů, čímž je přirozeně vyběluje a zajistí vám ještě zářivější úsměv. Pomocí ovládání na rukojeti si snadno navolíte požadovaný režim čištění. V nabídce jsou celkem tři režimy, a to Clean pro každodenní pravidelné čištění, White (Bělení) pro odstraňování povrchových skvrn a Gum Care zajišťující péči o dásně, které jemně masíruje.

banner1

Sonická technologie pro efektivní čištění

Kartáček můžete používat i k čištění zubů s rovnátky, výplněmi, korunkami či fazetami. Pravidelným používáním předejede tvorbě zubního kazu a zlepšíte stav svých citlivých dásní. Během čištění používá kartáček sonickou technologii. Dokáže vykonat až 62 000 pohybů za minutu, čímž efektivně odstraní zubní plak a dostane se i do hůře dostupných mezizubních prostor.

banner2

Tlakový senzor

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!

banner3

Kartáček ProtectiveClean 3 režimy čištění. Díky tomu vám umožní přizpůsobit čištění individuálním potřebám.

  • Clean– standardní volba pro každodenní kvalitní čištění
  • White- ideální pro odstranění povrchových skvrn
  • Gum Care– šetrně, ale přesto účinně, čistí vaše dásně a jemně je promasíruje, navíc přidává další minutu s nižší intenzitou

banner5

Indikátor nutnosti výměny baterie

Technologie s mikročipem automaticky propojí chytré tělo kartáčku a chytrou hlavici. Nejenže vám tím zajistí bezpečné používání a rychlé nasazení, ale také pomocí indikátoru upozorní na nutnost výměny hlavice, aby vaše péče o chrup zůstávala stále stejně účinná. Balení obsahuje cestovní pouzdro pro bezpečné přenášení i nabíječku. Na jedno nabití vám kartáček vydrží pracovat až dva týdny.

banner7

Díky praktickému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený, ať už jste doma nebo na cestách. Na jedno plné nabití budete moci kartáček používat pravidelně dva týdny. Pro delší cesty doporučujeme přibalit i nabíječku.

banner8

Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Účinky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare. Všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.

banner8

Hlavní vlastnosti:

  • 3 režimy (Clean, Gum Care, Bílá)
  • dvě hlavice W2 Optimal White v balení
  • až 62 000 pohybů za minutu
  • zlepšuje zdraví dásní a přispívá ke snížení výskytu zubního kazu
  • zabudovaný tlakový senzor pro kontrolu správného tlaku
  • časovač s funkcemi Smartimer a Quadpacer
  • výdrž baterie až 2 týdny

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.