Phyteneo Vermophyt 20 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PHYTENEO
Přípravek obsahuje standardizované extrakty herbálních drog: tymián obecný (Thymus vulgaris), saturejka zahradní (Satureja hortensis), černucha setá (Nigella sativa), tykev obecná (Cucurbita pepo), hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum) a oman pravý (Inula helenium).
249

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50063103

Přítomnost parazitických cizopasníků (roup dětský (Enterobiusvermicularis), škrkavka dětská (Ascarislumbricoides), tenkohlavec bičíkový (Trichuristrichiura), měchovci (Ancylostomaduodenale, Necatoramericanus), hádě střevní (Strongyloidesstercoralis), tasemnice (Taeniaspp.)) v gastrointestinálním traktu se projevuje nejčastěji různě intenzivním svěděním v okolí konečníku případně pochvy. Méně často se vyskytují projevy žaludeční nevolnosti, až ztráty chuti k jídlu, podrážděnost, neklid a nespavost. Působení přípravku Vermophyt je založeno na vyvážené kombinaci látek herbálního původu: semena tykve obecné a černuchy seté, kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní, hřebíčkovce vonného a tymiánu obecného. Oman a tymián podporuje činnost střevního traktu a jeho pročištění, saturejka je významným antioxidantem a přispívá k normálnímu trávení podobně jako hřebíčkovec, který navíc podporuje chuť k jídlu. Hlavní účinnou látkou ze semen tykve je látka cucurbitin. Vajíčka parazitů mohou přežít až dva týdny na oblečení, ložním prádle nebo jiných předmětech. Infekce vzniká, pokud jsou tato vajíčka náhodně požita. Věnujte proto již během doby používání preparátu zvýšenou pozornost dodržování správné osobní hygieny (mytí rukou apod.) a hygieny v domácnosti (používání čistého ložního prádla atd.).

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný doplněk stravy
  • obsahuje semena tykve obecné a černuchy seté, kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní, hřebíčkovce vonného a tymiánu obecného
  • oman a tymián podporuje činnost střevního traktu a jeho pročištění

Dávkování

Děti 5–12 let: 1x denně 1 kapsle.
Děti 12–18 let: 1x denně 1 až 2 kapsle.
Dospělí: 1x denně 3 až 4 kapsle.
Užívat po dobu 5 dnů.  Nepoužívejte přípravek znovu dříve než 10 dnů od skončení posledního užívání.

Kapsli užijte 30 minut před jídlem. Zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe neslazeného čaje nebo vody.

Složení

Semena tykve obecné, černuchy seté, kořen omanu pravého, silice saturejky zahradní, hřebíčkovce vonného, tymiánu obecného, přídatné látky: oxid křemičitý (E 551), stearan hořečnatý (E 470b), glycerol, želatina, čištěná voda, uhličitan vápenatý (E 170), modifikovaný škrob (E 1450).

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 5 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek neovlivňuje schopnosti při řízení dopravních prostředků a při obsluze strojů. Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Jestliže zpozorujete reakce, které mohou být způsobené přecitlivělostí při užívání preparátu (zejména kopřivka nebo zarudnutí pokožky), přerušte ihned užívání. Pokud se známky hypersenzitivity vyskytly, znovu již přípravek neužívejte. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.