Kosmetika

PIZ BUIN Allergy Sun Lotion SPF30 200 ml

Značka: PIZ BUIN
Produktová řada: Allergy
3.3

Allergy Sun Lotion SPF30 od PIZ BUIN poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Předchází předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Voděodolné.

Varianty produktu
445
Doprava zdarma

O produktu: PIZ BUIN Allergy Sun Lotion SPF30 200 ml

50145969

Úvod

Allergy Sun Lotion SPF30 od PIZ BUIN poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Přechází předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Mléko obsahuje HELIOPLEX™, který chrání pokožku před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Tato technologie aktivně odráží sluneční paprsky a podporuje přirozenou bariéru pleti. Zanechává vláčnou, hydratovanou a zklidněnou pokožku. Ideální na citlivou pleť se sklonem k alergii.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn
  • zanechává hydratovanou a zklidněnou pokožku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.