Kosmetika

PIZ BUIN Tan&Protect Sun Oil Spray SPF30 150 ml

Značka: PIZ BUIN
  • Tan&Protect Sun Oil Spray SPF30 od PIZ BUIN poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Předchází  předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Nemastné složení.
505

O produktu: PIZ BUIN Tan&Protect Sun Oil Spray SPF30 150 ml

50145975

Úvod

Tan&Protect Sun Oil Spray SPF30 od PIZ BUIN poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Předchází  předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Olej obsahuje HELIOPLEX™, který chrání pokožku před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Tato technologie aktivně odráží sluneční paprsky a podporuje přirozenou bariéru pleti. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává bez mastného filmu. Zanechává vláčnou, hydratovanou a zklidněnou pokožku. 

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn
  • zanechává hydratovanou a zklidněnou pokožku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nanášejte na VLHKOU pokožku.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.