Doplněk stravy

PM Estromenox pro ženy 50 kapslí

Značka: PM

PM Estromenox je určen pro ženy, které musí čelit průvodním jevům menopauzy, způsobeným poklesem hladiny estrogenů, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad nebo silné pocení.

379

Cena za 1 kus: 7,58 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: PM Estromenox pro ženy 50 kapslí

50125171

Úvod

Doplněk stravy PM Estromenox je určen pro ženy, které musí čelit nepříjemným průvodním jevům menopauzy, způsobeným poklesem hladiny estrogenů, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad nebo silné pocení. Přípravek obsahuje izoflavony – takzvané rostlinné estrogeny, dále pak ploštičník a fermentovaný pyl perga, které přispívají ke komfortu v menopauze. Mezi další složky patří také včelí propolis, koenzym Q10, důležitý při tvorbě energie v buňkách, a vitamin C, který podporuje vstřebávání železa a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti.

Co je včelí pyl?

Hlavní složkou přípravku PM Estromenox pro ženy je fermentovaný včelí pyl perga neboli včelí chléb. Jedná se o pyl, který již včely zpracovaly v úle. Oproti květovému pylu je lépe snášen alergiky.

Aktivní látky v přípravku PM Estromenox pro ženy

  • obsahuje takzvané rostlinné estrogenysójové izoflavony
  • včelí pyl – příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu v menopauze, přispívá k celkovému komfortu v tomto období, vitalitě a vyrovnanému duševnímu stavu, podporuje přirozenou obranyschopnost
  • ploštičník hroznovitý – přispívá ke komfortu v menopauze, podporuje normální stav kostí a kloubů i normální činnosti lymfatického systému
  • Propolis Moravia PM® je v SRN klinicky testovaná forma standardizovaného propolisu, vyrobeného speciální technologií ze surového propolisu z vybraných oblastí – standardní zvýšený obsah blahodárných flavonoidů a volných organických kyselin (25 %) a mikroelementů (2 %)
  • vinná réva – přispívá k normální činnosti srdce a cévní soustavy
  • vitamin C – podporuje imunitní systém a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální činnost nervové soustavy i normální psychickou činnost, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže, a také zvyšuje vstřebávání železa
  • včelí pyl, vinná réva, ploštičník a vitamin C působí jako antioxidanty

Dávkování

Užívejte 1-2x denně 1 kapsli před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

1 kapsle 460 mg obsahuje: Fermentovaný pyl Perga 250 mg, Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), Sójové izoflavony extrakt (40 %) 70 mg, Kyselina askorbová – vitamín C 30 mg (37,5 % denní referenční hodnoty příjmu), Kořen Kudzu (Pueraria lobata) extrakt (40 %) 20 mg, Réva vinná (Vitis vinifera) extrakt 20 mg, Koenzym Q10 15 mg, Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa) extrakt 10 mg, Propolis Moravia PM® 10 mg. Přídatné látky: Stearan hořečnatý rostlinný (protispékavá látka), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza – vhodné i pro vegetariány. Alergeny: sója.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti a mladistvé. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy. Nepoužívejte při podezření na jaterní onemocnění. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.