Kosmetika

PM Propolis Extra 5% kapky 50 ml

Značka: PM
5.0

PM Propolis Extra 5% kapky je přípravek určený k péči o pokožku i o dutinu ústní. Obsahuje standardizovaný propolisový extrakt se 2 % flavonoidů.

95
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: PM Propolis Extra 5% kapky 50 ml

50015043

Úvod

Přípravek určený k péči o pokožku i o dutinu ústní. PM Propolis Extra 5% kapky obsahuje standardizovaný Propolis Moravia PM v etanolu, a je ochucený osvěžujícím mentolem. Přípravek podporuje regeneraci pokožky, a je vhodný k potření drobných odřenin, oděrek či záděr. Je vhodný i pro problematickou pokožku či k výplachům úst.

Co je propolis?

Základem tohoto včelího produktu je pryskyřice, kterou včely sbírají ze stromů, a přidáním výměšků svých žláz vytvoří směs. Tou pak potírají medové plásty a stěny úlu na ochranu před nežádoucími mikroorganizmy – viry, bakteriemi, houbami či plísněmi. Z chemického hlediska tato směs obsahuje asi polovinu pryskyřičných látek, včelí vosk, balzámy a éterické oleje.

Propolis Moravia PM

Patentově chráněný rafinovaný a standardizovaný propolis ve formě extraktu 2:1. Standardizuje se smíšením surových propolisů z předem vybraných lokalit na základě jejich analýzy složení a dále se rafinuje od nežádoucích složek. Propolis je standardizován na obsah aromatických kyselin (benzoová, skořicová, kávová a ferulová) a obsah flavonoidů (chrysin, tektochrysin galangin, pinobanksin). Obsahuje minimálně 2 % flavonoidů. Jeho účinnost a dermatologická snášenlivost ve formě 3-5% etanolových roztoků byla ověřena státní zkušebnou.


Použití

  • Na problematická místa dutiny ústní a pokožky přípravek aplikujte přímo. Je vhodné i po štípnutí klíštětem s následnou aplikací PM Chlanydylu Extra.
  • K výplachům úst nakapejte 20-100 kapek do 100 ml vody a používejte 3x denně.

Upozornění

Obsahuje včelí produkt. Případný sediment není na závadu. Pozor! Hořlavá kapalina 2. třídy nebezpečnosti! Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.