Polenal Forte Patent na prostatu 100 tablet

Doplněk stravy

Polenal Forte Patent na prostatu obsahuje koncentrovaný výtažek z žitných pylových zrn, které podporují normální funkci prostaty a močového měchýře.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
515

Cena za 100 kusů: 515 Kč

O produktu

50074067

Doplněk stravy pro muže s výtažkem z žitných pylový zrn, které pomáhají udržovat zdravou prostatu. Polenal Forte Patent na prostatu 100 tablet je určen pro muže 40+. Obsahuje Graminex Flower Pollen Extract G63™ – patentovaný výtažek z žitných pylových zrn, které podporují normální funkci prostaty a mají příznivý vliv na zdraví močového měchýře mužů. Extrakt z pylu je získáván metodou bez použití rozpouštědel, která by mohla zůstat obsažena v konečném produktu.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje pyl z žita setého, které přispívá k normální funkci prostaty
  • pyl z žita setého podporuje normální funkci močového měchýře
  • čistý koncentrovaný extrakt v nejvyšší kvalitě

Dávkování

Užívejte 1-3x denně 2 tablety. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení v denní dávce 2 tablet: Koncentrovaný extrakt ze žitných pylových zrnek Secale Cereale L. 500 mg. Přídatné a ostatní látky: plnivo: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, stabilizátor: stearan vápenatý protispékavé látky: oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, zahušt'ovadlo: arabská guma, potahovací látka (karboxymethylcelulóza, dextróza, dextrin, lecitin, citronan sodný).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.