Registrovaný léčivý přípravek

Preparation H 12 čípků

  • Preparation čípky se používají k léčbě hemoroidů, které obvykle provází bolest, podráždění a svědění v oblasti konečníku. Určeno pro dospělé.
289

O produktu: Preparation H 12 čípků

50133419

Úvod

Léčivý přípravek Preparation H čípky je určen ke zmírnění příznaků hemoroidů – bolest, podráždění a svědění. Pomáhá zmírnit otok vyvolaný zánětem v oblasti konečníku a zároveň usnadnit bolestivé vyprazdňování, které mohou hemoroidy provázet. Čípky obsahují tekutý extrakt z kvasinek, který výrazně napomáhá hojení a olej ze žraločích jater se zvláčňujícími a lubrikačními vlastnostmi. Preparation H čípky jsou určeny pro dospělé. Kojící matky a těhotné ženy mohou přípravek užívat po dohodě s lékařem.


Dávkování

Dospělí zavádí do konečníku 1 čípek ráno a večer a po každém vyprázdnění střev. Neukončujte léčbu ihned při prvních známkách zlepšení, ale k dosažení plného účinku pokračujte nejméně 5 dní. Pokud se Váš stav zhorší nebo nezlepší do 7 dnů, poraďte se s lékařem. 


Složení

Léčivými látkami jsou faecis extractum fluidum 1,00 % hmot., t.j. 23 mg a squali oleum 3,00 % hmot., tj. 69 mg v jednom čípku.

Pomocnými látkami jsou čípkový základ W 35, ceresin, makrogol-600-dilaurát, kakaový olej a glycerol.


Upozornění

Určeno k podání do konečníku. Pokud krvácíte z konečníku nebo máte stolici s příměsí krve a nejste si jistí, zda jde o krvácení z hemoroidů, vyhledejte co nejdříve lékaře. Určeno pro dospělé.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.