Elektronika

Nanny BM-02D Náhradní podložka k monitoru dechu 1 ks

Značka: NANNY

Přídavnou snímací desku Nanny je vhodné použít pro děti, které v postýlce hodně cestují a pro zvýšení komfortu při používání monitoru dechu Nanny BM-02.

1 390
Doprava zdarma

O produktu: Nanny BM-02D Náhradní podložka k monitoru dechu 1 ks

50069673

Úvod

Přídavná snímací deska k monitoru dechu Nanny je ideální pro děti, které v postýlce hodně cestují, nebo pokud dítě přesunujete mezi více místy na spaní. Pokud je vaše děťátko při spánku neklidné, připojte druhou podložku vedle první, čímž pokryjete větší plochu postýlky a zamezíte vyvolávání falešných poplachů v případech, že se miminko přemístí z dosahu základní desky. Pokud monitor dechu Nanny používáte na více místech, např. v další postýlce, u babičky, na chatě apod., využijte druhou podložku a pak stačí jednoduše přemístit pouze vyhodnocovací jednotku. Obě podložky se připojují k vyhodnocovací jednotce pomocí spojovací zásuvky a prodlužovacího kabelu, který je dodáván v základním balení Nanny. 

Klidný spánek děťátka = klidný spánek rodiče

Monitor dechu Nanny pečlivě sleduje dýchání miminka a hlasitě varuje okolí, pokud je děťátko ohroženo snížením frekvence dýchání nebo zástavou dýchání. Doporučované je používat Nanny u novorozenců s nízkou porodní váhou (vhodné pro děti od 2 kg) nebo s možnými zdravotními riziky. Klidný spánek přinese ale i rodičům zcela zdravých dětí. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu, a vy tak můžete okamžitě reagovat na nestandardní situaci.

Hlavní vlastnosti:

  • náhradní (přídavná) deska k monitoru dechu Nanny BM-02
  • ideální pro děti, které v postýlce cestují
  • skvělá při přemísťování dětí mezi více spacími místy

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.