Doplněk stravy

PRIMULUS 60 tablet

Značka: PRIMULUS
4.7

Primulus je doplněk stravy pro muže s obsahem komplexu vitaminů, minerálů a extraktů bylin pro podporu energie, vitality a libida.

569

Cena za 1 kus: 9,48 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: PRIMULUS 60 tablet

50123530

Primulus. Podpořte udržení hladiny testosteronu ve vašem těle.

PRIMULUS je přírodní multivitamin pro muže

  • Benefity: udržení hladiny testosternu, sexuální zdraví, výkon a energie
  • Hlavní složka: Tribulus terrestris (kotvičník zemní), Pískavice řecké seno, zinek, hořčík, selen a další
  • Určeno pro: muže
  • Forma: tablety
  • Typ produktu: doplněk stravy
Primulus. 10 účinných látek. 40 000+ spokojených zákazníků. Vyrábíme v Česku. Certifikované složení.

Primulus obsahuje vědecky ověřené látky podporující tvorbu testosteronu (kotvičník) a plodnost (zinek). Díky jedinečnému mixu vitaminů, minerálů a extraktů z bylin podporuje energii a vitalitu (vitamin C, kotvičník zemní). Je vhodný pro muže nad 35 let. Vyrobeno v České republice, certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze.

Primulus. Dávkování – 2 tablety denně  Užívejte 2 tablety denně během nebo po jídle.  Zapijte vodou nebo jiným vhodným nápojem.

Dávkování – 2 tablety denně

Užívejte 2 tablety denně během nebo po jídle.

Zapijte vodou nebo jiným vhodným nápojem.

Co je testosteron? Testosteron je mužský pohlavní hormon, který ale kromě správné funkce pohlavních orgánů pomáhá s ukládáním vápníku a je důležitý pro tvorbu kostí a růst svalů. U mužů nad 30 let se hladina testosteronu většinou postupně snižuje.

Hlavní složky

Pískavice řecké seno (Fenugreek)

Pískavice řecké seno
(Fenugreek)

Jedna z nejstarších kulturních rostlin. Její semena se používají jako koření. Pískavice obsahuje velké množství bílkovin, olejů a menší množství alkaloidu trigonellinu a triterpenové steroidní saponiny. Podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris)

Kotvičník zemní
(Tribulus terrestris)

Obsahuje velké množství steroidních saponinů, fytosterolů, flavonoidů a alkaloidů. Kotvičník podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému a příznivě působí na pohlavní orgány a
hormonální aktivitu. Přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy.

Extrakt z černého pepře

Extrakt z černého pepře

Přispívá k normálnímu stavu pokožky a podporuje oběh v krevních cévách a kapilárách. Pomáhá k lepšímu vstřebávání ostatních složek v produktu.

Selen

Selen

Přispívá k normální spermatogenezi, normální činnosti štítné žlázy a normální funkci imunitního systému. Selen přispívá také k normálnímu stavu vlasů, pokožky a chrání buňky před oxidativním stresem.

Složení

Trigonella foenum – graecum (extrakt ze semen), Tribulus terrestris (extrakt 12:1 ze semen, 60 % saponinů), Hydroxid horečnatý (z mořské vody), Vitamin C (kyselina L-askorbová), Citronan zinečnatý, Piper nigrum (extrakt z nezralých plodů), Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), D-biotin, Vitamin D3 (cholekalciferol), Seleničitan sodný, plnidlo. Mikrokrystalická celulóza, zvlhčující látka: sorbitol, látka protispékavá: stearan horečnatý.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoliv jeho složku. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve a přípravků pro snížení krevního tlaku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.