Zátěže a závaží

  (3)
Seřadit podle
 • GymBeam Active

  zátěžová vesta 3 kg
  Ztěžuje a zintenzivňuje silový trénink, běh, kardio nebo HIIT.
 • 5.0
  (1)
  Zvyšuje intenzitu prováděných cviků v oblasti paží, ramen, nohou a hýždí.
 • Pomáhá s rozvojem síly, mobility a vytrvalosti. Ideální na silový trénink.
   Zátěže a závaží

   Zátěže a závaží

   V této kategorii najdete cvičební pomůcky, které zintenzivní váš trénink, ať už se jedná o domácí cvičení, fitness nebo kardio. Zátěže a závaží vám pomohou posílit a vytvarovat horní i spodní svalové partie.  A z čeho budete vybírat?

   Kettlebell

   Moderní cvičební pomůcka, kterou můžete využít jak na domácí posilování, tak i ve fitku. Jedná se o závaží ve tvaru koule s uchem. Cvičení s kettlebellem vám může pomoci zlepšit sílu, koordinaci, stabilitu a flexibilitu. Kettlebell se hodí na různé dřepy, mrtvý tah, upažování, swingování a další. Zkrátka a dobře, s touto pomůckou lze odcvičit jak vrchní, tak i spodní svalové partie.

   Závaží na zápěstí a kotníky

   Závaží na zápěstí a kotníky se používá zejména na posílení horních i dolních končetin a zvýšení intenzity cvičení. Výhodou je také možnost jej využít při běhu, chůzi a dalších aktivitách, čímž se zvyšuje kalorický výdej a zlepšuje kardiovaskulární kondice.

   Zátěžová vesta na cvičení

   Zátěžová vesta na cvičení se hodí na trénink celého těla. Můžete volit různé zátěže a cvičení s ní mohou být velmi efektivní ke zlepšení síly, vytrvalosti a kondice. Zátěžovou vestu lze použít i při provádění takových cviků, jako jsou shyby nebo dřepy. Snadno zefektivní váš domácí trénink i cvičení v posilovně.