Hřebeny a kartáče pro psy (6)

Seřadit podle
Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.
kartáč na srst 1 ks
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
kartáč na srst 1 ks
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst
Hřebeny a kartáče pro psy

Hřebeny a kartáče pro psy

Pro krásnou hebkou a lesklou srst vašich psích mazlíčků si u nás můžete vybrat některý z nabídky speciálních kartáčů a hřebenů značky WAHL. V této kategorii nabízíme kartáče k rozčesávání zacuchané srsti nebo hřebeny k vyčesávání línajících chlupů a podsady. Speciální psí kartáče se hodí také pro vyčesávání nečistot, hmyzu a klíšťat po procházkách v přírodě. Pořídit si můžete i šikovné dvojité kartáče, které mají z jedné strany kartáč a z druhé hřeben. S hřebeny WAHL se snadno pracuje, protože mají pogumované ergonomické rukojeti. Po česání bude váš pejsek nejen dobře vypadat, bude se dobře i cítit. Péči o srst vašeho čtyřnohého kamaráda usnadní i psí šampony a speciální kosmetika.