Proerecta Klasik na podporu erekce 12 tablet

Doplněk stravy

Značka: PROERECTA
Přípravek s aminokyselinami a koenzymem Q10. Obsahuje směs bylin s kotvičníkem a ženšenem, které podporují vitalitu a sexuální zdraví.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
512 ušetříte 57 Kč

Původní cena 569 Kč sleva 10%

Cena za 1 kus: 43 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50121981

Problematická erekce neobchází ani zdravé a sexuálně aktivní muže. Důvodem může být únava, stres, obavy ze selhání nebo nejistota, která přichází s novou partnerkou. Přesně v těchto chvílích se muž potřebuje spolehnout, že neselže v tom nejméně vhodném okamžiku. Složení přípravku Proerecta Klasik s aminokyselinami, koenzymem Q10 a směsí bylin, zohledňuje tyto negativní a rušivé vlivy.

Koktejl z bylin pro podporu sexuální vitality

Kotvičník, ženšen, rhodiola a guarana podporují energii a fyzickou vitalitu. Kotvičník povzbuzuje hormonální aktivitu a kořen ženšenu celkově přispívá k sexuálnímu zdraví. Rhodiola je adaptogen, který pomáhá vyrovnat se s únavou a stresem. Ženšen a rhodiola podporují krevní oběh a okysličení.

Hlavní vlastnosti:

  • složení s aminokyselinami a koenzymem Q10
  • ženšen a kotvičník přispívá k normální funkci pohlavních orgánů
  • kotvičník, ženšen, rhodiola a guarana podporují energii a fyzickou vitalitu

Dávkování

1 tobolku užijte aspoň 45 minut před sexem. V případě akutní potřeby užijte 2 tobolky najednou. Zapijte větší dávkou tekutiny.

Složení

*L-Citrulin 200 mg, *L-Arginin 200 mg, *Tribulus Terrestris 105 mg, *Panax Ginseng extrakt 100 mg, *Rhodiola rosea extract 50 mg, *Guarana 50 mg, *Koenzym Q10 45 mg, želatina (tobolka). Pro aktivní látky označené * není stanovena RHP.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování (1-2 kapsle). Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Pokud je vnější obal poškozen, či otevřen, výrobek nepoužívejte. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro muže se srdečně-cévními nemocemi. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.