Doplněk stravy

Proerecta LONG pro podporu erekce 60 kapslí

Značka: PROERECTA

Pro muže, kterým záleží na kondici a potřebách zralého těla. S práškem maca, který napomáhá při celkové vyčerpanosti a podporuje životní sílu a plodnost.

479

Cena za 1 kus: 7,98 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Proerecta LONG pro podporu erekce 60 kapslí

50121979

Úvod

Nadváha, stres, důsledky zlozvyků a pokleslé libido. Zdravotní komplikace snižují prokrvení penisu a oslabují erekci. Proerecta LONG pro podporu erekce je vytvořena pro muže, kterým záleží na kondici a potřebách zralého těla a zohledňuje vlivy, které mužům erekci oslabují. Je nabita aktivními látkami, které podporují dobrou fyzickou i duševní formu. Obsahuje prášek maca, který napomáhá při celkové vyčerpanosti organizmu a podporuje životní sílu a plodnost. Vitamin B6 příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu.

Hlavní vlastnosti:

  • maca příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví, podporuje vytrvalost, vitalitu a plodnost
  • hořčík, vitaminy B3, B6 a C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • hořčík a vitaminy B3, B6 a C přispívají k normální psychické činnosti
  • zinek, vitaminy B6, C a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • zinek, vitaminy C a E a výtažek z hroznů přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • hořčík a vitamin D3 přispívá k udržení normální činnosti svalů
  • vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity

Dávkování

Užívejte denně 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

*Maca peruánská extrakt 400 mg, *L-Citrulin 400 mg, Hořčík 245 mg (bisglycinát, oxid), *extrakt z hroznových jader 200 mg, Vitamin C 40 mg, Niacin 16 mg, Zinek 15 mg (citrát zinečnatý), Vitamin E 12 mg, Vitamin B6 2 mg, Vitamin D3 50 μg, Stearan hořečnatý, HPMC (kapsle).

Hořčík 245 mg (65 % RHP), Vitamin C 40 mg (50 % RHP), Niacin 16 mg (100 % RHP), Zinek 15 mg (150 % RHP), Vitamin E 12 mg (100 % RHP), Vitamin B6 2 mg (143 % RHP), Vitamin D3 50 μg (1000 % RHP). Pro aktivní látky označené * není stanovena RHP.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování (2 kapsle). Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Pokud je vnější obal poškozen, či otevřen, výrobek nepoužívejte. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro muže se srdečně-cévními nemocemi. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.