Doplněk stravy

Proerecta Men Sexual Energy gummies 60 ks

Značka: PROERECTA

Proerecta Men Sexual Energy gummies je doplněk stravy pro muže s taurinem, L-citrulinem. Obsažený kofein přispívá ke zvýšení energie a vytrvalosti.

499

Cena za 1 kus: 8,32 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Proerecta Men Sexual Energy gummies 60 ks

50147825

Úvod

Proerecta Men Sexual Energy gummies je doplněk stravy pro muže s taurinem, L-citrulinem, výtažkem ze zeleného čaje a vitaminy B3 a B6. Obsažený kofein, který je přítomen v zeleném čaji, přispívá ke zvýšení energie a vytrvalosti. Vitaminy B3 a B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Hlavní vlastnosti

  • žvýkacích bonbóny s borůvkovou příchutí
  • obsahuje aminokyseliny L-citrulin, taurin
  • kofein přispívá ke zvýšení energie a výdrže

Dávkování

Užívejte 1-3 želatinové bonbony asi 30 minut před sexuální aktivitou.


Složení

Glukózový sirup, cukr, želatina, voda, L-citrulin, taurin, sladidlo (sorbitol, steviol-glykosidy),regulátory kyselosti (kyselina citronová), želírující látky (agar), extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) 5:1, přírodní borůvkové aroma, antokyany, vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein (5-15 mg kofeinu v denní dávce). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.