Doplněk stravy

Proerecta SHOT na podporu erekce 8x60 ml

Značka: PROERECTA

Bylinný shot s rychlým nástupem účinku. Obsahuje aminokyseliny, kotvičník a ženšen, které podporují vitalitu a sexuální zdraví.

825

Cena za 100 ml: 171,88 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Proerecta SHOT na podporu erekce 8x60 ml

50121980

Úvod

Problematická erekce neobchází ani zdravé a sexuálně aktivní muže. Důvodem může být únava, stres, obavy ze selhání nebo nejistota, která přichází s novou partnerkou. Přesně v těchto chvílích se muž potřebuje spolehnout, že neselže v tom nejméně vhodném okamžiku. Složení přípravku Proerecta SHOT na podporu erekce s aminokyselinami a směsí bylin s kotvičníkem a ženšenem, zohledňuje tyto negativní a rušivé vlivy. Nástup účinku je rychlý, protože tekutá forma se vstřebá rychleji, než tablety.

Koktejl z bylin pro podporu sexuální vitality

Kotvičník, ženšen, rhodiola a guarana podporuje energii a fyzickou vitalitu. Kotvičník povzbuzuje hormonální aktivitu a kořen ženšenu celkově přispívá k sexuálnímu zdraví. Rhodiola je adaptogen, který pomáhá vyrovnat se s únavou a stresem. Ženšen a rhodiola podporují krevní oběh a okysličení.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlý nástup účinku
  • ženšen a kotvičník přispívá k normální funkci pohlavních orgánů
  • kotvičník, ženšen, rhodiola a guarana podporují energii a fyzickou vitalitu

Dávkování

Vypijte 1 shot (60 ml) 30 minut před sexuální aktivitou.


Složení

Voda, cukr, příchuti, *Tribulus terrestris extrakt 400 mg, *extrakt z kořene ženšenu 310 mg, *extrakt z hroznových semen 200 mg, *Rhodiola rosea extrakt 100 mg, *Guarana extrakt 80 mg, koncentrovaný broskvový džus, *L-Arginin 500 mg, *Citrulin 507 mg (citrulin malát), regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný. Pro aktivní látky označené * není stanovena RHP.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování (60 ml). Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Pokud je vnější obal poškozen, či otevřen, výrobek nepoužívejte. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro muže se srdečně-cévními nemocemi. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.